Make Your Own Lara Style Fruit Bars
So, you have seen the reviews on Larabars and want to try them, or you already love them- but paying around $1.50 per bar can get pricy. If you have the time you can make them yourself and save money!
So, you have seen the reviews on Larabars and want to try them, or you already love them- but paying around $1.50 per bar can get pricy. If you have the time you can make them yourself and save money!
Dried fruit bars are an excellent snack for all occasions. This sensible snacks can serve as a quick breakfast or lunch, as an after dinner snack, and as an anytime treat.
Kettle Valley Fruit Snacks can be the hit of the party or a must have on the soccer field in order to stay fit and feel your best.