Make Your Own Lara Style Fruit Bars
So, you have seen the reviews on Larabars and want to try them, or you already love them- but paying around $1.50 per bar can get pricy. If you have the time you can make them yourself and save money!
So, you have seen the reviews on Larabars and want to try them, or you already love them- but paying around $1.50 per bar can get pricy. If you have the time you can make them yourself and save money!
Keeping fresh fruit around the house is not always an option. Sometimes fruit is not in season and many times the fruit spoils before it can all be eaten.